Primero Fray, listo para aprender!! : Lengua Castellana

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania to jedno z tych wydarzeń świąt nietypowych , które są zarówno przyjemne jak i pożyteczne. Dzień ten to inicjatywa Polskiej Izby Książki, która ma na celu promowanie czytelnictwa i wspólnego spędzania wolnego czasu przy książkach. Książka to jedno z najlepszych źródeł wiedzy dla dzieci , rozwija wyobraźnię , pamięć, poszerza słownictwo oraz pozwala przeżywać wspaniałe emocje.

Dzień ten obchodzony jest 29 września  od 2001 roku.

W tym dniu gościliśmy Panią Agnieszkę Popardowską, która pracuje w  Miejskiej Bibliotece Publicznej - Filia Nr 8 w Tarnowie . Dzieci miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat pracy bibliotekarza oraz wysłuchać bajki.  Dziękujemy za mile spędzony czas!

Ogónopolski Dzień Głośnego Czytania zapoczątkował w naszym przedszkolu  co miesięczne spotkania przy książce w ramach akcji Kolekcja Cała Polska Czyta Dzieciom ? t.1. ?Bajki, legendy i opowieści ...

GALERIA ZDJĘĆ GRUPY I, II, VI

GALERIA ZDJĘĆ GRUPY III, IV, V