Witamy w dziale galeria

17.11.2023 r. - Koncert muzyczny pt. "Bajkowe melodie" - Grupy II,III,IV i V

Chór i Orkiestra RONDINE przeniósł nas w świat dzieciństwa, beztroski i uśmiechu, a to wszystko za sprawą melodii z dobranocek.
Dzieci usłyszały  charakterystyczne tematy muzyczne z takich bajek jak: Przygody kota Filemona, Miś Uszatek, Pan Tik-Tak, Pies Pankracy, Bolek i Lolek, Wilk i zając, Piaskowy Dziadek, Pszczółka Maja, Smerfy, Reksio, Zaczarowany ołówek, Pyza na polskich dróżkach, Koziołek Matołek, Porwanie Baltazara Gąbki, Sąsiedzi...i wiele innych.  Całość koncertu okraszona została  wizualizacjami przybliżającymi najmłodszym słuchaczom dobranockowy świat - dziś już trochę zapomniany, ale piękny i niezwykle wartościowy.

Koncert poprowadziła  Katarzyna Wrona, a aranżacje przygotował Bartłomiej Szułakiewicz.

24.10.2023 r. - Pasowanie na Przedszkolaka -Grupy I,VI i II

Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka rozpoczęły Dzieci z grupy III. Wystąpiły z programem artystycznym, umilając czas nowo przybylym dzieciom. Maluchy przedstawiły swój program, a pomagały im śpiewać starsze Misie z gr.I. Na koniec odbyło się Pasowanie przez Panią Dyrektor oraz wręczanie dyplomow i upominków . Dzieci były bardzo dzielne i poważne w takiej chwili , tylko niektórym zakręciła się łezka w oku .